Hakkımızda


1982'da bir dünya markası olma hedefiyle kurulan Koza Yapı Grubu, bu hedef doğrultusunda birçok ülkede gerçekleştirdiği cesur yatırımlar ve mevcut standarların üzerindeki kalite anlayışıyla küresel pazarda hak ettiği yeri kısa sürede almıştır.

Küresel çapta yaşanan çalkantılara ve ekonomik daralmalara rağmen faaliyet gösterdiği ülkelerde önemli ve gerçekçi adımlar atmış, birçok önemli projenin mimarı olmuştur.

Koza Yapı Grubu faaliyette bulunduğu ülkelerin ekonomisinde üstlendiği rolleri başarılı bir şekilde devam ettirmekte, bunlara ek olarak da sosyal sorumluluklara yönelik bir çok oluşumun ve etkinliğin içinde yer almaktadır. Topluma, eğitime, sanata ve çevreye önemli katkılarda bulunan Koza Yapı Grubu ekonomik faaliyetlerini sürdürdüğü ülkelerde beğenilen, takdir edilen firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Elibal'ın dilinden KOZA İNŞAAT

KOZA İnşaat'ı 1986 yılında, Türkiye'nin her yerine, insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirdik. Şirketimiz, çeyrek asırlık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konforu sağladık.

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğini, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz.

Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde her zaman, uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve vatandaşlarmııza en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Amacımız, teknoloji, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, her zaman en hesaplısını sunabilmek… Yeni projelerimizi de standartlarımızdan vazgeçmeden gerçekleştirme sözü veriyoruz.

Çünkü biz size, sadece bir ev değil; dört dörtlük bir yaşam alanı sunuyoruz. Bildiğiniz, tanıdığınız, güvendiğiniz marka ve isimiz. Sizlerin bu güvenine her zaman layık olmaya çalışacağız

Kemal ELİBAL'ın biyografisine ulaşmak için tıklayınız.